Παρακαλούμε τους καθηγητές Φυσικής Αγωγής και τους Διευθυντές/τριες των σχολικών μονάδων, να δηλώσουν τη συμμετοχή των ομάδων τους για τον προγραμματισμό των αθλητικών δραστηριοτήτων του 2022-23.
Η δήλωση των ομάδων γίνεται στην πλατφόρμα της Δ.Δ.Ε Χανίων ΠΑΣΙΦΑΗ => Σχολικά Πρωταθλήματα => Δήλωση Αθλημάτων, έως και τη Δευτέρα 14/11/2022 . Δείτε το βίντεο
Προσοχή : Μετά τη λήξη της προθεσμίας δηλώσεων, η Διεύθυνση του σχολείου θα χρειαστεί να αποστείλει αίτημα για εκπρόθεσμη δήλωση συμμετοχής ομάδας, στην ΟΕΣΑΔ Χανίων.
![👉](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/14.0/1f449/32.png)
*Σημείωση : Παρακαλούμε τους συναδέλφους καθηγητές Φυσικής Αγωγής να είναι όσο πιο ακριβείς γίνεται σε ότι αφορά τη δήλωση των ομάδων, ώστε να μη δημιουργούνται προβλήματα στον αγωνιστικό προγραμματισμό.
![🔘](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/14.0/1f518/32.png)
Για οποιαδήποτε διευκρίνηση επικοινωνήστε με το Γραφείο Φυσικής Αγωγής